Boru

Tıkalı Boru Açma

Tıkalı boru açma servis hizmetini bir telefonla yardım alarak çözebileceğiniz bir firma. Yapmanız gereken boru tıkandığında size en yakın BeyoğluTesisattelefonunu çevirip adresinizi yazdırmaktır. Evinize gelen ustalar tıkanmayı açtıktan sonra servis formunu doldurduktan sonra işlerini bitirmiş olurlar.
Tıkalı Lavabo Borusu Açma : Lavabo gider borularında kırma işlemine gerek kalmadan tıkanıklık açma hizmeti veriyoruz. Sürekli tıkanma yaşanan lavabo borusunda suyun gidişini rahatlatan yıkama işlemi gerçekleştirerek uzun ömürlü çalışma yapıyoruz.

Tıkalı Tuvalet Borusu Açma : Genelde yatay tuvalet borularında gerçekleşen tıkanmaları daralma olan noktaya gönderdiğimiz robot sayesinde genişletiyoruz. Tuvaletin içine kaçan maddeleri ileri doğru iten mekanizma ile kanalizasyona gönderiyoruz.

Boru Tıkanıklığı Açma : Kameralı cihazla boru tıkanıklığı yaşanan evlerde açma işlemini gerçekleştirdikten sonra görüntüleme yaparak inşaat hatalarını araştırıyoruz. Müşteriye borunun neden tıkandığı hakkında geniş bilgi veriyoruz.

Tıkalı Banyo Borusu Açma : Banyo gider borularını açtıktan sonra ileriye doğru gönderdiğimiz makineyle tesisat problemlerini ortaya çıkarıyoruz. Banyoda bulunan duş, yer gideri gibi su çekişi ağırlaşan borularda temizlik hizmeti sunarak suyun daha hızlı ilerlemesini sağlıyoruz.

Tıkalı Klozet Borusu Açma : Klozetin içine kaçırılan yabancı cisimleri etrafa zarar vermeden çıkarabiliyoruz. Tıkalı klozet borusunu 30 dakikalık basit bir işlemle açarak içeride bulunan ıslak mendil ve tuvalet kağıtlarını yok ediyoruz.

Tıkalı Kanalizasyon Borusu Açma : Kanalizasyon borusu tıkanıklığı işlerinizde ev yada iş yeri hiç fark etmeden günün her saati bizi arayarak hizmet alabilirsiniz. Kanalizasyon borularında yaşanan çökme ve kırılma şikayetlerini tesisatçı kadromuz ile düzeltiyoruz.

Mutfak Borusu Tıkanıklığı Açma : Genelde yemek yağlarının sebep olduğu tıkalı mutfak gideri borularında parçalama tekniği kullanılarak temizlik hizmeti sağlıyoruz.

Bahçe Gider Borusu Açma : Yağmur suyunu tahliye etmek için kullanılan bahçe gider borularında uzun metrajlı tıkanıklık açma robotunu kullanıyoruz. Yaprak, kum, toprak benzeri bahçe borusunu tıkayan maddeleri basınçlı suyla tahliye ediyoruz.

Tıkalı Kanal Borusu Açma : Binaların kanal borularında rothenberger r600 makinesi kullanılarak suyun geri taşması engellenmektedir. Bütün atık suyun içerisinden geçtiği kanal borularını yeniden eski haline çeviriyoruz.

Tıkanan Çamaşır Makinesi Borusu Açma : Tıkalı çamaşır makinesi borusunun neden olduğu kirliliği ortadan kaldırmak için kullanılan tekniği evinizde hiç yorulmadan uygulayan firmamızla çalışabilirsiniz.

Tıkanan Bulaşık Makinesi Borusu Açma : Mutfakta biriken bulaşıkların bütün kiri atık su tahliye borusundan geçmektedir. Uzun süreli kullanılan bulaşık makinesi borusu evdeki diğer pis su giderleriyle birleştiğinde kalıplaşmış maddelere dönüşür. Yumruk büyüklüğünde oluşan bu tıkanmaları borulara zarar vermeden açma işlemi yapmaktayız.

Tıkalı Boru Nasıl Açılır?
Evinize gelen ustalarımız tıkalı boruya müdahale etmek için herhangi açık bir giderin ağzından robota bağlı çelik yayları içeri gönderir. Dönerek ilerleyen kıvrımlı yay tıkalı bölgeye ulaşıncaya kadar çalıştırılır. Tıkalı boru açıldıktan sonra kontrol amaçlı kamerayla borunun içine bakılarak işlem sonlandırılır.